Привчити цуценя ходити в туалет на пеленку не так складно, як може здатися на перший погляд. Головне бути впевненим, послідовним, не очікувати, що цуценя в 3-4 місяці буде пісяти без промахів та мати велику любов й трохи терпіння.
Отже, щоб привчити цуценя до пеленки потрібно:
1. Обмежити простір, це може бути одна кімната, чи кухня і коридор, інші кімнати потрібно закрити.
2. Якщо є коври, то необхідно їх зібрати, цуценя сприймає ковер, як велику пеленку.
3. Настелити багато пеленок, в тих місцях де цуценя найбільше ходить, якщо вже з’явилося «улюблене» місце, то туди стелемо обов’язково.
4. Коли малюк прокидається, завжди ставте його на пеленку, після сну цуценя зазвичай пісяє, і це найкращий час, коли вам вдасться показати малюку де можна пісяти.
5. Посадіть малюка на пеленку, покажіть чим вона пахне (попередньо намочіть її у вчорашній калюжці), можна трошки наклонити мордочку, щоб цуценя відчуло запах.
6. Придумайте чарівне слово, яке буде супроводжувати цей процес, наприклад: Туалет, або Пісяй. Це може бути будь яке інше слово, яким ви будете супроводжувати цей процес. Не дозволяйте зійти з пеленки і повертайте назад, якщо малюку вдалося втекти.
7. Не грайтеся з цуценям! Все повинно відбуватися доволі строго. Посадіть на пеленку і встаньте, дозвольте малому все обнюхати і здогадатися самому, якщо цуценя пристально дивиться вам в очі - відверніться, щоб воно перестало концентрувати свою увагу на вас.
8. Головне - добитися результату, пам’ятайте, що в малюка повний сечовий, звісно, якщо ви не пропустили момент, і малюк десь не попісяв.
9. Коли малюк попав, ви радісно хвалите, це можуть бути слова: Молодець!, Розумничок! Браво! Та багато інших коротких слів захвату та радості, також можна пригостити смаколиком, для того, щоб закріпити в малюка в пам‘яті те, що він вчинив правильно.
10. Важливо - похвала повинна бути відразу! Не обов‘язково має бути смаколик, можна просто показати вашу радість.
Commentaires